׀ Index ׀ O nás ׀ Novinky ׀ Naše smečka ׀ Odchovy ׀ Štěňátka ׀ O plemeni ׀ Foto ׀ Kontakt ׀ K.návštěv ׀ Linky ׀
             

Novinky roku 2009

             
  28. 12. 2009   Alenčina štěňátka mají "5 týdnů".  
  22. 12. 2009   Alenčina štěňátka mají "4 týdny".  
  15. 12. 2009   Alenčina štěňátka mají "3 týdny".  
  13. 12. 2009   Štěňátka už "otevřela kukadla" (2,5 týdne). :-)  
  7. 12. 2009   Alenčina štěňátka mají "2 týdny".  
  30. 11. 2009   Alenčina štěňátka mají "1 týden".  
  24. 11. 2009   Do "fotogalerie vrhu J" přidány společné fotky. V "odchovech" vytvořena stránka vrhu J.  
  23. 11. 2009   Dnes se nám narodila štěňátka po "Alence a Frazzlovi". Máme 2 pejsky a 1 fenečku. Mamince i štěňátkům se daří dobře. Fotečky z jejich prvního dne života "zde".  
  18. 11. 2009   Naše "štěňátka z vrhu I" dnes oslavují půl roku svého života. Vše nejlepší přejeme "Idee alias Igi", Inspiraci alias Tessie, "Inkognitovi alias Smajlíkovi", "Infernovi alias Bucíkovi" a taky našim dvěma miláčkům, Incidentovi alias Lasíkovi a "Inocence alias Sendy".  
  16. 11. 2009   Za poslední týden máme hned několik novinek. Tak za prvé, "Idea Paleur alias Iginka" se zúčastnila své první výstavy a na MVP Praha získala ve třídě štěňat velmi nadějná 1. Gratulujeme! A aby těch kynologických zážitků nebylo málo, podnikly s námi holky (Igi a Lenka) o víkendu velkou výpravu do Hamburku. Tam se totiž nachází nový domov našeho "Inferna alias Bucíka", který se tímto stal novou oporou smečky "The Roadrunners" Patricie Schnoor. Spolu s námi vyprovodili svého bratříčka i "Sendy" a "Lasí", kteří nás velmi překvapili svým rychlým začleněním a přizpůsobením se nové smečce i skvělým zvládnutím tak dlouhé cesty, kterou prakticky celou prospali. Víkend to byl nadmíru vydařený, strávený ve společnosti skvělých lidí i pejsků, plný zážitků a inspirace, kam by se měl náš chov v budoucnu ubírat. Tolik krásných psů pohromadě se jen tak nevidí! Kdyby nebylo jisté, že se nám v brzké době narodí "další vrh štěňátek po Alence a Frazzlovi", kdoví jestli bychom nejeli zpět s novým přírůstkem. :-D Fotečky z naší návštěvy "zde".  
  8. 11. 2009   Nové fotky téměř půlročních štěňátek. Všechna štěňátka se nám už přezubila a jsou plnochrupá.  
  30. 10. 2009   Za poslední dva týdny se toho u nás příliš nepřihodilo. Dny jsou kratší a uplakané, brzy se stmívá a to příliš nepřeje focení. Přesto by si naše omladina zasloužila nové fotečky, protože z nich rostou velmi pěkní psi, takže to snad brzy napravíme. Všichni tři už ztratili mléčné zuby a místo nich jim roste trvalý chrup. Zatím to se zoubky vypadá velmi dobře.
Za malou zmínku stojí také to, že tři naše holky (Gigi, Gala a Princezna) podstoupily kastraci vzhledem k věku a nechovnosti. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací, všechny tři se výborně zotavují a kastrací se pro ně samozřejmě nic nemění. Stále mají a budou mít naši lásku a pozornost.
 
  20. 10. 2009   Do "odchovů" jsme doplnili starší i novější fotografie "4 - 5 měsíčních štěňátek".
Předminulý víkend jsme měli na návštěvě "Ideu alias Iginku" a její páníčky. Příjemně strávené chvíle s Lenkou a Jirkou jsme si zpestřili krásnou procházkou na Helštýn, ukázkou trimování, při které stál modelem "Frazzle", popíjením vínka a debatováním do brzkých ranních hodin (jak jinak než o pejscích). Fotečky z této návštěvy najdete "zde".
Minulý týden k nám zase zavítal "Oskárek alias Hádés" s paničkou Gábinou a jejím přítelem Davidem. Bylo třeba probrat zážitky z bratislavské světové výstavy psů, které se "Oskárek" účastnil a také absolvovat pravidelnou každoroční návštěvu rodiště. Narychlo vzniklo i pár fotografií, které můžete shlédnout "zde".
 
  2. 10. 2009   Žhavá novinka, proběhlo krytí Alenky a Frazzla, více v sekci "štěňátka".  
  26. 8. 2009   Dnes jsem si pohrála a udělala našim štěňátkům "Portréty", které najdete také v "odchovech".  
  20. 8. 2009   Do "Naší smečky" doplněn nový přírůstek "Inocence Paleur alias Sendy". Sendy jsme si nechali z posledního Gigina vrhu. Co z ní vyroste uvidíme až za čas.:-)  
  18. 8. 2009   Naši miláčci dnešním dnem dosáhli věku 3 měsíce. Jak se vyvíjí a rostou můžete sledovat v "odchovech" anebo "zde".  
  7. 8. 2009   Naše štěňátka většinu dne tráví s námi v zahradě a pomáhají při přestavbě plotu a hospodářské budovy. Jako správní členové smečky se od nás nehnou na krok, což je občas docela obtížné, ale na druhé straně milé a veselé. Kluci Inferno a Incident jsou nerozlučná dvojka, která tráví den v přátelských pranicích a přetahování, holčička Inocence je zase malá, nezávislá podnikatelka, které je všude plno. Včera jsme opět fotili a na nové fotky 11,5 týdenních štěňátek se můžete podívat do "odchovů" anebo "zde".
Rovněž máme průběžné zprávy o dalších třech štěňátkách. Jejich noví majitelé si je nemohou vynachválit a pravidelně nám hlásí jejich pokroky. Mockrát děkujeme!
 
  28. 7. 2009   V sekci "Frazzlovi potomci" doplněny aktuální fotografie štěňátek z chovatelské stanice "The Roadrunners" a "Moravian Hope".  
  26. 7. 2009   V pátek od nás do Prahy odcestovala "Idea". Svým novým páníčkům dělá jen radost a vyplňuje jim veškerý volný čas. Doma zatím zůstávají kluci Inferno a Incident, kteří rostou do krásy a stále hledají nový domov a fenka Inocence, kterou jsme si vybrali pro sebe a je neméně roztomilá. Fotky naší trojky v 10 týdnech můžete shlédnout v "odchovech" anebo "zde". Také Frazzlova dcera Anabell Jackson Moravian Hope má nové fotky na "rajčeti", vyvíjí se velmi slibně a je stále volná!! Další zatím nezadaná štěňátka v jiných chovatelských stanicích a kontakty na jejich chovatele najdete v sekci "štěňátka".  
  19. 7. 2009   Štěňátka jsou zase o týden starší, a proto proběhlo tradiční focení 9 týdenních lumpíků. Minulý týden odešli do nového domova Inkognito Smile alias Smajlík a Inspirace alias Tessie. Noví majitelé jsou s nimi velmi spokojení, pravidelně nás informují o jejich pokrocích a posílají fotky. Mockrát děkujeme! Jak rostou ostatní 4 štěňátka se můžete podívat v "odchovech" anebo "zde".  
  11. 7. 2009   Náš "Háčkový vrh" slaví tříleté narozeniny. Přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a stále hodné a milující páníčky!  
  10. 7. 2009   Dnes měla štěňátka návštěvu. Přijel se na ně podívat jejich tatínek "Eddie (Fox Meadow´s Beetlejuice)" se svým majitelem panem Krátkým. Proběhlo také focení, protože štěňátka za pár dní dosáhnou věku 8 týdnů a o víkendu už někteří odejdou do nových domovů. Nové fotky najdete v "odchovech" anebo "zde".  
  4. 7. 2009   V "odchovech" přibyla 2 nová videa 6 týdenních štěňátek vrhu I a také včerejší fotky "7 týdenních" mrňousků.  
  29. 6. 2009   Doplněna sekce "linky" a nová aktualizace sekce "štěňátka".  
  28. 6. 2009   Nové fotky našich 6 týdenních štěňátek v "odchovech" anebo "zde". Cvaldové jsou čím dál tím rozpínavější a přestává jim stačit naše ložnice. Pokud to počasí dovolí, běhají venku a seznamují se i s ostatními členy naší smečky, hrají si a učí se správnému sociálnímu chování. Maminka Gigi je sice ještě občas nakojí, přesto jejich hlavní stravou jsou už převážně mléčnotvarohové kaše, syrové maso, vaječný žloutek a další dobroty, které mizí z misky závratnou rychlostí.  
  26. 6. 2009   V chovatelské stanici "Moravian Hope" se narodila trikolórní holčička "Anabell Jackson" po našem "Frazzlovi". Anabell po porodu vážila 218 g. Bohužel  komplikovaný porod nepřežila další dvě štěňátka, pejsek a fenka. Výborná zpráva ale je, že Anabell vše ustála, má se čile k světu a její maminka Hope se o ní výborně stará. Aktualizována sekce "Frazzlovi potomci".  
  22. 6. 2009   Počasí nám nepřeje a světelné podmínky na focení štěňátek nejsou ideální, přesto jsme dnes nafotili naše prcky ve věku "5 týdnů". Jsou to už pěkní raubíři, kteří ničemu nedají pokoj, brousí si zoubky na všem, co jim přijde do cesty a řádí jako čerti.
V červnu oslavili své narozeniny někteří naši pejsci. Nejstarší "Bona" je už 14 ti letá babička, která se pořád těší pevnému zdraví a užívá si zaslouženého odpočinku u mých rodičů. Další naše fenečka "Gala" dovršila začátkem června 11 let a spolu s ní slavila 8 let také maminka štěňátek "Gigi", která se tímto přehoupla do veteránského věku, ač by jí to nikdo nehádal. Holčičky naše, doufáme, že tu s námi budete ještě spoustu dalších krásných let a a přejeme vám, aby jste se stále těšily výbornému zdraví jako doposud!
 
  17. 6. 2009   Nové fotky 4 týdenních štěňátek v "odchovech" i "zde".  
  16. 6. 2009   Další "video" našich 4 týdenních Íček z první procházky venku.  
  9. 6. 2009   Fotky a video 3 týdenních štěňátek v "odchovech" anebo "zde" a "zde".  
  6. 6. 2009   Národní výstava Senec, 5. 6., "Frazzle" v mezitřídě výborný 1, CAC, "Alenka" ve třídě otevřené výborná 1, CAC a "Herkules" ve třídě otevřené výborný 1, CAC a BOB. "Herkules" touto výstavou splnil podmínky pro zisk slovenského šampióna. Ve třídě šampiónů se také předvedl tatínek našeho "I vrhu", "Fox Meadow´s Beetlejuice" alias Eddie, který obdržel výborný 1, CAC a splnil podmínky pro udělení titulu slovenský grand šampión. Gratulujeme! V "odchovech" přibylo "video 2,5 týdenních štěňátek".  
  2. 6. 2009   Doplněna květnová štěňátka, "potomci Frazzla" v chovatelské stanici "The Roadrunners" po fence Sow´s Ear Deception.  
  31. 5. 2009   Naše malé kuličky už začaly otevírat očka, a tak jsme jim pořídili nové fotky. Obrázky 2 týdny starých štěňátek najdete v "odchovech" anebo "zde".  
  24. 5. 2009   Štěňátka mají už týden a krásně rostou, a tak jsme se rozhodli s Vámi podělit o naši radost. Fotky týdenních štěňátek v "odchovech" anebo "zde".  
  22. 5. 2009   Dnes byla Frazzlova nevěsta "Hopeful One Lovely Binisi" na ultrazvuku. Ten odhalil 3 štěňátka, která by se měla narodit okolo 24. 6. v chovatelské stanici "Moravian Hope". Gratulujeme a také se moc těšíme!  
  19. 5. 2009   "Gigi" se včera večer narodilo "6 štěňátek", 3 pejsci a 3 fenečky. Všichni se mají čile k světu, pěkně pijí a Gigi je vzorná maminka, která ze svých dětí nespouští zrak. Fotky jednodenních štěňátek "zde"! Dnešní den je  také ve znamení třetích narozenin naší "Alenky".
 
  13. 5. 2009   Porod "Gigi" se blíží, a proto se včera znovu fotilo. Jak nám Gigi nakynula v osmém týdnu svého těhotenství, se můžete mrknout "zde".  
  8. 5. 2009   "Oskárek" se zúčastnil Hlubocké Krajské výstavy a ve třídě otevřené obdržel výborný 1, vítěz třídy a Krajský vítěz. Gratulujeme!  
  5. 5. 2009   Další "fotky naší těhulky Gigi" a aktualizace "Štěňátek".  
  30. 4. 2009   Do sekce "Štěňátka" doplněn "Gigin těhotenský kalendář" a v Gigině fotogalerii přibyly nové "fotky z 6 týdne březosti".  
  24. 4. 2009   Doplněni "Frazzlovi potomci".  
  22.-23. 4. 2009   "Frazzla" navštívila první česká a zároveň první FCI nevěsta "Hopeful One Lovely Binisi". Zásnuby se podařily, takže za 2 měsíce můžeme očekávat přírůstky v chovatelské stanici "Moravian Hope". Držíme palce!  
  21. 4. 2009   Pár obrázků "těhotné Gigi". :-)  
  15. 4. 2009   Do "fotogalerie" přidány fotky "z Velikonoc".  
  7. 4. 2009   "Oskárkovy děti" se rozběhly do nových domovů. Poslední fotky v 8 týdnech "zde".  
  2. 4. 2009   "Frazzle" má na své stránce "novou fotogalerii". Série obrázků vznikla o víkendu při naší návštěvě chovatelské stanice "Fox Meadow´s". V Německu se také po něm narodily další "2 vrhy štěňátek".  
  29. 3. 2009   O víkendu jsme se zúčastnili dvou výstav na Slovensku. V sobotu to byla Celostátní výstava Nitracanis, na které se naši pejsci umístili velmi pěkně: "Frazzle" - výborný 2, "Herkules" - výborný 1, CAC a "Alenka" - výborná 1, CAC. Tato výstava byla premiérou pro Frazzlíka, více...  
  23. 3. 2009   Doplněno "Frazzlovo potomstvo" a také aktualizována sekce "Štěňátka".  
  19. 3. 2009   Doplněna "fotogalerie 5 a 6 ti týdenních štěňátek" Candy a "Oskárka".  
  14. 3. 2009   Hurá, už je tady! Do naší smečky dnešním dnem přibyla nová posila jménem
"Little Trouble Frazzle". Frazzle je dlouho očekávaný a doslova vymodlený pejsek z Německa po krásných amerických a lovecky vedených předcích. Velké díky patří bývalé majitelce Patricii Schnoor (ch. s. The Roadrunners) a kamarádce Bibiáně Košáriové (ch. s. Fox Meadow´s), současné majitelce Frazzla, která vše zařídila, Frazzla z Německa dovezla a svěřila nám ho do péče! Děkujeme za jejich důvěru a slibujeme, že se mu pokusíme u nás vytvořit dobrý domov.
 
  11. 3. 2009   Přidány jednotlivé "fotky Oskárkových dětí" z Polska.  
  9. 3. 2009   Aktualizace stránky "Štěňátka".  
  6. 3. 2009   Štěňátka Candy a "Oskárka" jsou zase "o týden starší"!  
  27. 2. 2009   Další série fotek "3 týdenních štěňátek" Candy a "Oskara". "Herkules" má na stránce výstav doplněny "posudky".  
  26. 2. 2009   Přidány fotografie "17-ti denních" dětí "Oskárka".  
  26. 2. 2009   Nedá nám to se nepochlubit úspěchy našeho odchovu z Giginina vrhu F - "Fanfána Tulipána Paleur alias Putina". Putin provozuje úspěšně agility, má složenou zkoušku ZMMP, "rekreačně" se věnuje i obranám, které ho velmi baví, a se svou paničkou také trénuje a vystupuje v dogdancingu. Ukázky tance se psem - Putinem, naleznete "zde", "zde" a "zde". Další informace o Putinovi jsou také na www.aaj.sk/putin.  
  20. 2. 2009   Štěňátka Candy mají "2 týdny" a už vidí a začínají si hrát.  
  13. 2. 2009   Polská štěňátka mají týden a tím pádem nové fotky na "své stránce".  
  9. 2. 2009   Oskárkovy dětičky mají "nové fotky" na své stránce a už mají i svá jména.  
  7. 2. 2009   Dnes se "Oskárek" zúčastnil Mezinárodní výstavy v Brně a obdržel známku velmi dobrý.  
  7. 2. 2009   Dnes v noci se v Polsku fence Candy narodila malá "Oskárčata - 1 pejsek a 2 fenečky". Všichni, včetně maminky Candy, jsou vpořádku. Velké gratulace posíláme paničce Agnieszce! První fotky štěňátek "zde"!  
  3. 2. 2009   V chovatelské stanici "z Velfíku" mají štěňátka Jack Russell teriérů. V případě zájmu o štěňátko se obraťte na sl. Janu Zabloudilovou - mobil: + 420 732 255 752 nebo email: jzabloudilova@volny.cz  
  1. 2. 2009   Doplněno povídání "o Oskarovi".  
  26. 1. 2009   "Staronová fotoreportáž" z naší jediné loňské výstavy v Ostravě je konečně ve "fotogalerii".  
  24. 1. 2009   Doplněno povídání "o Herkulovi".  
  20. 1. 2009   Na youtube jsme přidali "pár videí" ze života našich pejsků, které také najdete jako odkaz ve "fotogalerii".  
  15. 1. 2009   "Gigi" má už diplom Interšampióna doma.  
  11. 1. 2009   "Oskárek" má své "osobní stránky"!  
  10. 1. 2009   Doplněna starší fotogalerie štěňátek - "vrh E" a aktualizovaná sekce "Štěňátka".  
  7. 1. 2009   Série fotografií z "řádění ve sněhu".  
  6. 1. 2009   Z Belgie nám došla potěšující zpráva, že "Gigi" byl přiznán titul Mezinárodní šampión krásy - ICH. Podmínky sice Gigi splnila už dávno, ale nepořádná panička kartičky poslala až koncem minulého roku. :-D  
  5. 1. 2009   Krásný a úspěšný Nový rok 2009 Vám přejí pejskové i dvounozí členové smečky PALEUR! :-D  
 
"Novinky roku 2013"
"Novinky roku 2012"
"Novinky roku 2011"
"Novinky roku 2010"
"Novinky roku 2008"
"Novinky roku 2007"
"Novinky roku 2006"